Yeni LEGO Technic Jeep Wrangler ile Bütün Dünyayı Oyun Alanınız Yapın…

LEGO® Group ve Jeep®, yeni LEGO® Technic™ modeli Jeep Wrangler Rubicon’u yaratıcı oyun tutkunlarıyla buluşturdu. Gerçek aracın ikonik görünümünü, tasarımını ve efsanevi arazi yeteneklerini yansıtan, LEGO®’nun ilk Jeep SUV modeli olan LEGO® Technic Jeep Wrangler, her türlü zorlukla baş etmeniz için hazır!

LEGO Jeep Wrangler Rubicon

Her yaştan LEGO® hayranı için heyecan verici bir yapım deneyimi sunacak yeni modeli alanlar, yüksek performanslı 4×4 sistemleri, sağlam lastikleri, katlanabilir arka koltukları ve Jeep’in klasik ön tasarımını LEGO® Technic formunda yeniden inşa edebilecekler.

LEGO Jeep Wrangler Rubicon_2

LEGO® meraklılarına sınırsız arazi macerası fırsatı sunan LEGO® Technic Jeep Wrangler, 665 LEGO® yapım parçasıyla oluşturuldu. Tuşla çalışan ön direksiyon sistemi ve güçlü aks oynaklıklı süspansiyonu, modelin zorlu engellerle baş etmesini sağlıyor. Göz alıcı sarı ve siyah renk şeması, LEGO® Technic Jeep Wrangler’a büyüleyici bir görünüm kazandırıyor.

9 yaş ve üzeri Jeep ve LEGO® hayranları için tasarlanan LEGO® Technic Jeep Wrangler, 1 Ocak 2021’den itibaren LEGO.storeturkey.com.tr ve LEGO® Certified Store mağazalarında satışa sunulacak.