Makyaj sonrası ilk fotoğraflar geldi : Hyundai i20

Hyundai’nin çok yönlü B sınıfı modeli i20 makyajlanarak geldi. Hyundai’nin İzmit’teki fabrikasında üretilerek 40’tan fazla ülkeye ihraç edilen i20 modeli şık tasarım öğeleri, gelişmiş bağlantı ve güvenlik özellikleriyle daha sportif ve daha estetik bir görünüme kavuştu.

PAYLAŞ
Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20, şık tasarım öğeleri, gelişmiş bağlantı ve güvenlik özellikleriyle yenilenerek basınla ilk fotoğrafları paylaşıldı. Hatchback, Coupe ve Active olmak üzere üç farklı versiyona sahip olan i20, sınıfının en iyi ve en çok satan modellerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Yeni Hyundai i20 özelikleri

Hyundai’nin yeni nesil basamaklı ızgarasıyla sunulan makyajlı i20, arka taraftaysa tamamen yeni bir tasarıma imzasını atıyor. Ayrıca Phantom siyah tavan ve daha da fazla kişiselleştirme için 12 farklı gövde rengiyle satışa sunulacak olan i20, 1.0, 1.2 ve 1.4 litre gibi üç farklı benzinli ve bir adet de 1.4 litre dizel üniteyle pazarın taleplerini karşılamaya çalışacak. Ayrıca, tüketimi düşürmeye yardımcı olan Stop & Go (ISG) sistemi de standart olarak sunulacak. Hyundai i20’de kullanılan 15 ve 16 inç yeni tip alüminyum alaşımlı jantlar da otomobile daha cesur bir görünüm kazandırmış.

Yeni Hyundai i20

Daha konforlu ve verimli bir sürüş için geliştirilen 7 ileri DCT şanzıman ise 120 beygirlik 1.0 litrelik T-GDI motorla beraber sunuluyor. Ayrıca Yeni i20, İleri Çarpışma Önleme Asistanı (FCA), Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi (LDWS), Şeritte Kalma Yardımcısı (LKA), Sürücü Dikkat Uyarısı (DAW) ve Uzun Far Asistanı (HBA) gibi Hyundai SmartSense aktif güvenlik özellikleriyle üst düzey koruma sağlanmış olacak.

Apple Car Play ve Android Auto özellikli yedi inçlik yeni nesil multimedya sistemi de aracın iç mekanındaki en büyük yeniliği. Ayrıca mobil cihazların şarj edilmesi için de ikinci bir USB portuna daha yer verilmiş. Hyundai Yeni i20, yaz aylarında satışa sunulacak.

Yeni Hyundai i20

PAYLAŞ