Hyundai Tucson beklenen kombinasyona kavuştu

Makyajla beraber yeni motor ve şanzıman seçeneğine kavuşan Tuscon, Türkiye'de satışa sunuldu.

PAYLAŞ
Hyundai Tucson dizel otomatik

Hyundai, 3. nesil Tucson modelini güncelledi. Makyajlanan Hyundai Tucson dizel otomatik şanzıman seçeneği ile artık satışa sunuldu. Türkiye fiyatı belli olan modeli üç farklı donanım, iki farklı çekiş sistemi ve iki farklı şanzıman seçeneği ile satın alabiliyorsunuz.

Hyundai Tucson dizel otomatik ile satışları arttırmayı planlıyor

Hyundai, 3. nesil Tucson modelini makyajlayarak otomobile yeni bir görünüm kazandırdı. Ön tarafında farları, ızgarayı ve tamponu yenileyen marka, arka tarafında ise bagaj kapağı, stoplar, arka tampon ve difüzör tasarımını değiştirdi. Yeni bir görünüm kazanan otomobil 19 inçlik jant seçeneğine de kavuşmuş oldu.

Dizel otomatik motor seçeneğini otomatik ve manuel şanzıman ile satın alabiliyorsunuz. 136 HP güç ve 320 Nm tork üreten bu motor, çift kavramalı 7 ileri otomatik DCT şanzıman ile kombine ediliyor.

Tucson’nun dizel motorlu baz versiyonu önden çekişli ve manuel şanzımanlı kombinasyona sahip. 195.200 TL’den başlayan dizel motorlu modelin fiyatı, dört tekerlekten çekiş özellikle otomatik şanzımanlı versiyon ise 219.200 TL’den satışa sunuluyor. Tabii bu fiyatların satın aldığınız donanım ve opsiyon seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösterdiğini hatırlatalım. Son olarak dört tekerlekten çekiş özelliği olmayan önden çekişli dizel otomatik modelide 198.900 TL’den satılıyor.

Hyundai Tucson dizel otomatik Hyundai Tucson dizel otomatik

PAYLAŞ